Leden 2011

Summer Owls

30. ledna 2011 v 17:13 | Ann |  Odkazy
male version of female fashion

Takhle
to dělají kluci. Takhle se nosí mori girls na klucích. 

Nový blog následující mori girls v mužském provedení. 
mori boy

Pictures 8.

30. ledna 2011 v 16:20 | Ann |  Obrázky
Tak zase představuji pár obrázků z internetu, pár jich je od Kiry :)
mori girls
(nemůžu určit jaké, protože mám teď lehce přehlcenou složku xD)
pokračujte zde

Johanka zdraví

30. ledna 2011 v 15:04 | Ann |  Galerie
Zdravím dámy.
Je mi líto, že nikdo moc nepřispívá a za tu chvilinku, co stránky sleduji opravdu stojí, zatímco na ty lj se točí a jsou aktivní... :( Chtěla bych tedy přispět svou troškou (i když ne moc kvalitní) do mlýna. :3

jsou to spíše detaily mých ,,outfitů"...(Nechci zabít MiniRose děsivou velikostí a množstvím mých fotek :D)
...Na zbytek se můžete podívat na http://lookbook.nu/user/194269-Johanka-D
Také jsem poslala příspěvek do Rainbow factory...můžete nakouknout. :) http://rainbow-factory.blog.cz/rubrika/studio-arc

...BTW, všimli jste si, jak jsou všechny mori doplňky a oblečení zrovna módní? neštve vás to?? mně STRAŠNĚ... :(

...Taky by mně zajímalo, jakou hudbu třeba posloucháte, když se chcete nějak ,naladit a být...mori...Nevím, jestli to má někdo stejně jako já, ale když mám nějaký záměr, chci se obléknout v nějakém stylu, poslouchám předtím odpovídající hudbu a pak to krásně sedne... :)
...Z mého repertoáru bych doporučila (nejaponské) skupiny Koop, Múm a třeba známá Björk, která se k tomuhle podle mně skvěle hodí... :)

Mějte se krásně a postujte!!!
Esstell/Johanka :3
<3
esstell
esstell
esstell

EDIT: Olomouc- 26.2.

24. ledna 2011 v 11:29 | Ann |  Novinky
Lolitky Olomuckého kraje pořádají další sraz - tentokráte se zajedeme podívat do Olomouce a to 26.2.


Tak bych Vás - mé milé mori girls chtěla na tento sraz také pozvat :).
Bylo by přece fajn se někde zastavit, popovídat - nemyslíte? Ano, není to sice "náš" soukromý sraz, ale nic nám nebrání na něj jet, že? Každopádně já tam budu - budete tam i Vy?? 
mori girls

Nový kabátek

15. ledna 2011 v 14:10 | Ann |  Novinky
posledních pár dnů mi hlavou vrtá - co s tím designem? Pořád mám v hlavě představu sedmikrásek a baby modré. A s čím jsem přišla??

návrh
souhlasíte, nebo máte něco lepšího? Nebo chcete nechat stávající? 
Pokud máte také nějaký návrh na nový kabátek blogu, napište na meil: mori-girls@email.cz (jestli vám emaily dříve nešli poslat, teď už by to mělo být z mé strany v pořádku)

Sovy

10. ledna 2011 v 19:37 | Ann |  Inspirace
Sovy - smybol moudrosti. Ale také krásná  "mori"  zvířata. Existuje s nimi spousta doplňků - těžítka, ozdobné sošky, polštářky. Cokoliv. 
sovy

Tenhle noční savec  inspiroval několik návrhářů ve své tvorbě ať už evropské, nebo asijské. Nejvíce ale soví doplňky naleznete v Japonsku a Korey. 
Marc Jacobs :
Ann

sovy
sovy
Mě tahle soví móda nesmírně uchvátila. Každičký šperk, model má svou vlastní duši a osobitou auru. Být Vámi, rychle si zaběhnu do nejblížšího GATE, kde nyní nějaké takové šperky při troše štěstí seženete - zatím jsem tam viděla prstýnky, řetízek a dokonce i náušnice :). Víte taky o něčem zajímavém? Podělte se v komentářích. (Kde seženu soví triko prosím ??!)
sovy

Pictures 7.

10. ledna 2011 v 19:14 | Ann |  Obrázky
Tak jsem Vám nahrála další obrázky :). Taková všehochuť :). Takže mám zase prázdný počítač a postupně zase začínám doplňovat zásoby. V druhé věci bych se chtěla omluvit za neaktivitu - ale znáte to. Období zkoušek, testů - je toho na mě poslední dobou nějak moc :(. A jinak marně čekám na vaše meily a nic. Copak nikdo nemá žádný outfitek? Ale no tak :). (prosím ale nepiště mi, že ani já nic neposílám, stále nemám foťák, jinak se má sbírka úspěšně rozrůstá :P)

mori
pokračujte zde

Tak jaké?

5. ledna 2011 v 11:59 | Ann |  Diskuze
Tak jak Vám dopadly Vánoce? Byly podle vašich představ, nebo naopak? A dostali jste nějaké zajímavé mori-inspired dárečky? Já ano - a moc se mi tedy líbí! Pochlubte se!!

vánoce
(tohle ale nejsou ony, jo? :D)
Ann