Březen 2011

Ann se loučí...

19. března 2011 v 7:56 | Ann
Tak a je to tady. Sice už o tom je rozhodnuto delší dobu, ale ještě to nebylo oficiálně zveřejněno.
Už skutečnost, že jsem poslední článek napsala 11.2. ale možná někomu napověděla, že něco není v pořádku. Není a nakonec jsem se rozhodla komunitu opustit.
První článek jsem na stránky dala 7.10. a od té doby uběhla spousta času. Asi jsem to tady nevedla podle představ všech návštěvníků, ale žádné stížnosti se ke mě nedostaly, tak.

Komunitu teda nechávám v plné moci Johanky :), jestli si k tomu někoho přizve - uvidíme.

Já teď jen mohu doufat, že se mi všechny mé trable vyřeší, že dojdu cesty, kterou chci v životě následovat :). Myslím, že komunita mi byla také ve spoustě věcí prospěšná, ale hrozným žroutem času xD.
Pokud někdo opravdu prahne po mé osobě, mám i vlastní/soukromý blog, kterým se to ale hemží samými podivnými věcmi.... xD takže vstup na vlastní nebezpečí a na žádost odkaz zveřejním :).
Sbohem, mějte se tu krásně a nenechte módu, aby Vás pohltila, protože jsou tu jiné věci, pro které stojí za to žít!
Vaše Ann <3

nové odkazy ;)

9. března 2011 v 20:15 | Johanka |  Odkazy
Harajuku exchange. blog, na který můžete napsat co sháníte, a když budete mít štěstí, někdo se vám ozve. ^^ (Moje přání již bylo odesláno. :D)

Pro shopaholiky...
Na Harajuku.blog.cz je novinka, velmi užitečná a mnou okamžitě zneužitá. ;D
Pokud jste v obchodech a narazíte na nějakou část oděvu odpovídajícímu jakémukoli typu harajuku módy, můžete Haru poslat odkaz na obrázek -> pomoc pro lidi, kteří bydlí třeba na vesnicích nebo nemají prostě čas běhat po obchodech a shánět fitting kousky. :)

...Každý měsíc bude zároveň ,,zadané téma" - pro měsíc březen je to mori a dolly, tak se čiňte ;)