Novinky

Adminky mají prázdniny...

27. července 2011 v 21:59 | Ann
Určitě jste už všichni natěšeně očekávali fotky pokojů a jiných drobností. Začaly prázdniny a já jsem hned na začátku chytla několik celkem dost vážných nemocí a jakmile jsem se uzdravila z jedné, přišla druhá. Když už konečně byla příležitost pkoj nafotit, rozhodla se maminka, že budeme malovat. Takže vám přeci sem nedám fotky nedokončeného pokoje! :) Ale nějak si to u vás nejspíše budu muset vyžehlit, tak vám sem dám takovou ochutnávku!

Novinky 3.

11. února 2011 v 13:11 | Ann
  • Tak došlo k menší změně ve vedení - jsme tu teď dvě:  Ann a nově Johanka :)
  • Další novou věcí je zde nový design. Já jsem spokojená, jste vy? Klidné, jemné barvy! Jak uklidňující po dlouhém dni ve škole. 
  • Někdo si možná všiml, jiný ne, ale došlo k posunutí srazu v Olomouci
    (na 26.2.)
  • A jako vždy, Vás vybízím k posílání vašich nápadů, návrhů, dotazů, připomínek, článků na náš meil: mori-girls@email.cz
 Mějte se hezky, Vaše Ann! :)
mori girls

EDIT: Olomouc- 26.2.

24. ledna 2011 v 11:29 | Ann
Lolitky Olomuckého kraje pořádají další sraz - tentokráte se zajedeme podívat do Olomouce a to 26.2.


Tak bych Vás - mé milé mori girls chtěla na tento sraz také pozvat :).
Bylo by přece fajn se někde zastavit, popovídat - nemyslíte? Ano, není to sice "náš" soukromý sraz, ale nic nám nebrání na něj jet, že? Každopádně já tam budu - budete tam i Vy?? 
mori girls

Nový kabátek

15. ledna 2011 v 14:10 | Ann
posledních pár dnů mi hlavou vrtá - co s tím designem? Pořád mám v hlavě představu sedmikrásek a baby modré. A s čím jsem přišla??

návrh
souhlasíte, nebo máte něco lepšího? Nebo chcete nechat stávající? 
Pokud máte také nějaký návrh na nový kabátek blogu, napište na meil: mori-girls@email.cz (jestli vám emaily dříve nešli poslat, teď už by to mělo být z mé strany v pořádku)

Novinky 2.

20. listopadu 2010 v 12:00 | Ann
Tak Vám píšu s dalšími novinkami :).
tentokráte jsem dala do horního menu dvě nové rubriky -   Novinky a Dotazy
Vás samozřejmě zajímá rubrika druhá - teda, ta se Vás týká více než první. Zde posílejte své dotazy (zase na meil), na kterých by Vás zajímaly odpovědi mé i čtenářů. V každém článku bude otázka, má odpověď a následující komentáře. Můžete se ptát na cokoliv - na nákup, sraz, obchody, vhodné doplňky atd.
V první rubrice najdete zprávy o změnách na blogu :).
mori girl

Upozornění

6. listopadu 2010 v 13:44 | Ann
Tak udělala jsem pár změn:

  • nahoře v menu máte položku Galerie, přes kterou se můžete podívat na VŠECHNY zveřejněné obrázky - jak do rubriky pictures, outfity nebo followers. Je to samozřejmě všechno rozdělené. S tímhle padá jedna věc - postování "obrázkových" článků. Samozřejmě Vás budu pravidelně informovat o přidání obrázků do galerie, ale v článku bude jen jeden obrázek a odkaz do galerie. 
  • další věc je, že jsem se rozhodla dávat odkazy na stahování časopisů. Zdroj je LJ komunita, do které se ale dostane až po přihlášení do ní. A prosím, při zjištění nefunkčnosti odkazu mi napište - nejlépe přes zprávu autorovi :). 
asi to nebude všechno, ale zatím si nic víc nepamatuji. Zatím bych vás chtěla vyzvat k postování :) - čehokoli. Jenom mi napište na meil (mori-girls@email.cz). Můžete například poslat návod na ušití šatů, sukýnek - neo přímo foto hotového výrobku - ale nemusí jít jen o šití :).

 
 

Reklama