Obchody

Fashion stalker (Dr. Martens)

28. února 2011 v 19:26 | Johanka
...I když většina lidí zná značku bot Dr Martens spíš jako víceméně punkovou záležitost, I u nich se najdou krásné něžné botičky, udělané přitom s péči z kvalitní kůže.

Odkazy z Fleru

13. února 2011 v 23:18 | Johanka
ale jistě jste tak chytří že si to najdete sami...ale když už jsem se v tom začala hrabat, tak vám to sem dám. <3 :D (Místo učení, haha. -_-)
Taky pokud máte nějakého vytipovaného tvůrce, můžete do komentářů napsat odkaz :)

Fashion stalker (Lindex)

6. února 2011 v 18:48 | Johanka
Dobrý den mori dámy :)
Ann mě poprosila o pomoc při správě blogu...a já nabídku přijala. Volným časem sice taky zrovna neoplývám, ale budu se snažit postovat všechny moje stalkerovací procházky.
Kdo mě má na FB v přátelích, jistě už si všiml složky ,,fashion stalker for you". Dávám tam všechny věci, na které při pochůzkách narazím a myslím, že by se hodily do nějakého z harajuku stylů... Odteď, když uvidím něco mori-like, hned to pošlu i sem. Nebo...se pokusím. :D
(Pokračování pod perexem:))

Syrup fotil v ČR

19. prosince 2010 v 11:18 | Ann
Japonská značka Syrup, jejíž oblečení můžete najít i v časopisech Spoon nafotila novou kolekci v česku. V jejich minulé kolekci zachytili dětskou mysli mori girls perfektně. A co si pro nás připravili teď?SM2

15. listopadu 2010 v 14:25 | Ann
Po dlouhé době zase přispívám do této rubriky. Tentokrát píšu o snad nejznámějším "mori" obchodu - SM2. Společně s Wonder Rocket tvoří  nejsilnější pár mori girls značek. Populárnější než tyhle dvě značky už jsou jen blešáky a sekáče :).
Jako obvykle se jedná o japonskou značku - což se očekává, a kterou musí každá mori girl znát xD. A i já bych z jejich obchůdku chtěla mít jednou pár kousků oblečení.

Jejich oblečení vždy ladí náladově i stylově s každou sezónou a dokonale shoduje s životním stylem každé mori girl. Typické pro oblečení jsou neutrální barvy a volné vrstvy. Mori girls ukazuje v jemnější a a neformálnější stránce.

Netové obchody

1. listopadu 2010 v 15:52 | Ann
tady je seznam snad  nejpopulárnějších mori girls obchodů, které mají své internetové stránky:

pics

Hromadná objednávka - Asia Jam : EDIT

15. října 2010 v 17:36 | Ann
girl
Přišel mi návrh, na objednávku přes lolo express. V internetovém obchůdku Asia Jam mají i oblečení nám od nám už známé značky - Sechuna. Na AJ jsou věci sice trochu dražší, ale pořád má smysl si tam objednat. Měly byste zájem se přidat do hromadné objednávky? Když se nám podaří, aby cena za oblečení byla vyšší než 150 dolarů, budeme mít i zdarma poštovné! :) Myslím, že tohle je dobré si hezky promyslet. Já bych do toho i šla (pokud teda seženu peníze xD)

Napište mi do komentářů, zda byste zájem měly a já bych to s lolo domluvila :).

(zdroj obrázku)

EDIT 16.10. :pokud by jste měly zájem, vyplňte tady reservaci místa a Isaa Vás pak dále kontaktuje :)

Ann

Sechuna

8. října 2010 v 19:13 | Ann
Projížděla jsem si staré post na LJ a našla odkaz na jeden obchod, o který se s vámi prostě nemůžu nepodělit. Co jsem vyčetla, jde o korejskou značku (a prý posílá i do evropy "yawn"). Mají tam naprosto dokonalé věcičky. některé více mori, jiné méně. Ale jsou tak dokonalé!Jsou v cenách cca od 200 až po 1000Kč. Ale to bych za to oblečení byla schopná dát. Jen je celá stránka psaná v korejštině a té já vůbec nerozumím :D a poštovné do evropy je prý kolem 50 dolarů. 
Možná někdy :).

(mají nádherný design stránky xD)

Ale zatím se podívejte co tam mají:
sechuna
 
 

Reklama